Category: Uroda

Dlaczego warto wybierać polskie kosmetyki?

Brak komentarzy

Kategorie:Porady i Informacje | Uroda

Dlaczego warto wybierać polskie kosmetyki?Kiedy myślimy o dobrych kosmetykach często do głowy przychodzą nam znane, zagraniczne marki. Często nawet nie wiemy, że dany produkt został przygotowany na terenie naszego kraju.

Więcej…

Krem regenerujący z witaminą D_pro na noc Lirene

Brak komentarzy

Kategorie:Uroda

Krem regenerujący z witaminą D_pro na noc LireneBy we właściwy sposób pielęgnować skórę zimą warto użyć ochronnych i regenerujących kosmetyków. Szczególnie narażona na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych, takich jak zmiany temperatury, wiatr, śnieg i promieniowanie UV jest skóra twarzy. Zadbaj nie tylko o jej ochronę podczas dnia, ale również intensywne odżywienie w nocy przy pomocy kremu regenerującego z witaminą D_pro.

Więcej…

Witamina D – zadbaj o jej poziom!

Brak komentarzy

Kategorie:Porady i Informacje | Uroda

Specjaliści alarmują: coraz więcej Polaków ma poważne niedobory witaminy D. Powodów jest kilka. Zdaniem ekspertów to stres, nasz tryb życia i dieta. Pocieszające jest jednak to, że z tym można sobie poradzić! Witamina D pełni w naszym organizmie mnóstwo szalenie istotnych funkcji. Jeśli jest w odpowiednim stężeniu sprawia, że nasze kości są mocne, a zęby zdrowe. Tymczasem niedobór witaminy D może mieć bardzo poważne konsekwencje.

Więcej…

Ekologiczne życie

Brak komentarzy

Kategorie:Porady i Informacje | Uroda | Zdrowa dieta | Zdrowie

Czasy, kiedy żywność ekologiczna zaczęła mieć wielkie znaczenie, właśnie nadeszły. Ludziom coraz częściej zdarza się myśleć, żeby jak najbardziej ekologicznie żyć. I nie jest to powód tylko taki, że ludzie chcą żyć modnie, ponieważ obecnie bardzo promowane jest zdrowe i ekologiczne życie, lecz przede wszystkim taki, że owo ekologiczne życie faktycznie jest zdrowe.

Więcej…

Popularność zyskują sklepy ze zdrową żywnością

Brak komentarzy

Kategorie:Porady i Informacje | Uroda | Zdrowa dieta | Zdrowie

Obecnie zdrowe odżywianie, zaczyna być coraz bardziej popularne. Dzieje się tak, dlatego, że w czasach, kiedy leczenie jest coraz trudniejsze, a kłopoty ze zdrowiem coraz większe, ludzie coraz częściej starają się żyć ekologicznie. Nie jest, bowiem nowością, że zdrowe odżywianie, bardzo pomaga w utrzymaniu ogólnego stanu zdrowia.

Więcej…

Różne suplementy diety

Brak komentarzy

Kategorie:Porady i Informacje | Uroda | Zdrowa dieta | Zdrowie

Obecnie dość często spotykane są wszelkiego rodzaju suplementy diety. Jest to działanie, polegające na tym, że ludzie używając takich suplementów, pomagają sobie w schudnięciu czy uzupełnieniu utraconych składników odżywczych. Bardzo wiele takich suplementów można znaleźć w sklepach specjalnie przystosowanych do takich odżywek i suplementów, ale także można je kupić w aptece.

Więcej…

Dżinsy w sezonie 2013

Brak komentarzy

Kategorie:Uroda

Interesujesz się modą i cenisz sobie dobry wygląd? Lubisz czuć się wygodnie i nowocześnie? Zachęcamy do przeczytania artykułu pod tytułem „Modne dżinsy w sezonie 2013– z czym je nosić?„. Zawiera bardzo inspirujące i ciekawe pomysły podsunięte przez stylistki największych portali o modzie. Jeśli jeszcze nie czytałaś najnowszego artykułu – zapraszamy do lektury już teraz!